Головна Флористика Весільна флористика Букет нареченої Букет нареченої №27

Букет нареченої №27

Артикул 27

Букет нареченої №27

Букет нареченої №27

Артикул 27

Склад

Гортензія, калла, фрезія

Весільний букет з блакитними квітами гортензіями, калами та фрезіями висловить відданість, альтруїзм і безкорисливість. Гортензія означає скромність і щирість, а сама назва походить від імені принцеси. А кали завжди вважали символом, що зберігають сімейне щастя, тому і раніше ці квіти дуже часто зустрічалися у весільних букетах. Існує легенда, що коли весна прийшла будити землю від холодної зими, але трохи відволіклась, її охопила хуртовина, холод, рослини й трави стали швидко замерзати і зникати. Але тільки ніжні, тендітні квіточки фрезій продовжували стійко стояти й цвісти. Саме тому фрезія символ аристократичної стійкості та ніжності.


Оскільки цей букет означає ніжність і щирість намірів таким же має бути й наряд нареченої. До букета з блакитними квітами підійде весільна сукня в грецькому стилі, в стилі бохо, ампір, прованс, shabby chis і схожі. Поєднавши цей букет з весільними сукнями в цих стилях ви зможете зобразити всю глибину, зміст і красу нареченої та самої урочистості.


Букет може залишатися свіжим більш як чотири доби, адже гортензія, кала і фрезія дуже витривалі квіти. Вони можуть простояти у вазі більше ніж місяць і залишитися такими ж свіжими, як ніби-то їх тільки, що зрізали з плантації.


Наші флористи ретельно трудяться, щоб ваш захід пройшов якнайкраще, і ви могли насолоджуватися прекрасними букетами. Тому купити блакитний букет нареченої - кращу квіткову композицію зібрану професійними флористами можна в інтернет-магазині Камелія з доставкою по Києву.