Головна Про компанію

Про компанію

Смаки у покупців - різні, а вимога у всіх одна: квіти повинні бути свіжими!

Дивіться відео про нашу компанію

Історія

1994 рік
Створення компанії «Камелія». На початку шляху команда імпортувала зрізані квіти і кімнатні рослини з Голландії. Компанія стала однією з провідних національних корпорацій квітів.
. . .
Через деякий час, взявши на озброєння передові голландські технології, компанія почала розвивати власне квіткове виробництво в Україні.
2022 рік
Сьогодні в активі «Камелії» - 11 гектарів зрошуваних і спеціально освітлюваних теплиць і мережа фірмових магазинів «Камелія» в Києві.
За 28 років своєї діяльності

«Камелія» успішно освоїла всі основні напрямки квіткового бізнесу: виробництво, оптово-роздрібні продажі, флористику, фіто- і ландшафтний дизайн.

У продажу завжди є більше 3000 найменувань квітів, рослин, флористичного декору і садових товарів.

Виробництво

Про теплиці виробництво і технології

Корпорація «Камелія» стала одним з лідерів України, тому що пропонує максимальну різноманітність видів і сортів квітів, вирощених в Київській області.

Понад 11 га квіткових плантацій

Створена в 1994 році, «Камелія» нині має одне з найбільших у країні і значних у Європі квіткових господарств площею понад 11 га. З урахуванням світового передового досвіду (насамперед голландського), в інноваційних високотехнологічних теплицях вирощується 39 сортів троянд, тюльпани, а також пеларгонії, цикламени, бегонії та багато іншого. Квіти з виробництва до торгових мереж потрапляють протягом кількох годин.

На всіх 11-ти гектарах квіткових плантацій впроваджений комплекс систем дотримання міжнародних стандартів.
Системи клімат-контролю (в тому числі, автономні опалювальні системи - для підтримки ідеальної температури цілий рік)
Системи крапельного поливу рослин (здійснюються за допомогою комп'ютерних програм)
Системи додаткового, штучного освітлення (продовжують світловий день для рослини)

Крім зрізаних квітів у нас є і виробництво горшкових рослин під торговою маркою "Квіткова галявина".

Ті екзотичні квіти і рослини, які не ростуть в наших кліматичних умовах, «Камелія» закуповує у провідних світових виробників з Голландії, Еквадорі, Колумбії, Іспанії, Ізраїлі, Туреччині та Кенії. Кімнатні рослини вирощуються у власному квітковому господарстві та імпортуються з Данії, Італії, Голландії та Великобританії.