Головна Флористика Весільна флористика Букет нареченої Букет нареченої з Гіацинтів

Букет нареченої з Гіацинтів

Артикул 67

Букет нареченої з Гіацинтів

Букет нареченої з Гіацинтів

Артикул 67

Склад

Гіацинт, Фрезія

Висота 30 см

Діаметр 20-30 см

Хочете додати свіжості у своє весілля? Букет нареченої з гіацинтів з легкістю допоможе в цьому. Адже це квітка відродження і краси, яка з'являється з першими весняними дощами. Фрезія, яка також присутня в цьому букеті вважається чарівним цвітом через свою яскравість та дивовижний аромат. Фрезії вплітаються в букети з гіацинтів не повністю розпущеними. Зелений колір нерозкритих фрезій дуже контрастує з яскраво-рожевими гіацинтами.


Рожевий весільний букет завжди підійде до білого весільного плаття в стилі рустик, classic, бебі дол, ренесанс. І звичайно ж, casual, оскільки рожево-зелений букет з гіацинтів і фрезії з легкістю доповнить образ нареченої.


Насправді гіацинт дуже витривала квітка і може провести без води цілу добу. Це також позитивно вплине на настрій нареченої, адже аромат гіацинта знімає стрес, стимулює позитивні емоції, підвищує працездатність. А фрезії збережуть свою свіжість більше як добу, оскільки в букеті знаходяться ще не повністю розкриті квіти, які вже і в цьому стані мають сильний конвалієвий аромат.


Наші майстри ретельно трудяться над вирощуванням квітів на українських плантаціях. А збірка прекрасних оберемків для милих наречених руками флористів дозволить отримати кращий рожевий букет нареченої за доступною ціною. Замовте його в інтернет-магазині Камелія.