Головна Флористика Весільна флористика Букет нареченої Букет нареченої №26

Букет нареченої №26

Артикул 26

Букет нареченої №26

Букет нареченої №26

Артикул 26

Склад

Гортензія

Гортензії - це чудові квіти, особливі й неповторні, як і сама наречена. Весільний букет з гортензії з блакитними прикрасами символізують чесність, щирість і велику прихильність. Адже блакитний - це колір миру і гармонії, а білий - символ міцних відносин і повної довіри. Вибравши такий букет наречена без слів зможе показати, що любить, поважає і довіряє своєму майбутньому супутнику життя.


Гідрангія - це ідеальна рослина, для того, щоб прикрасити ваше весілля. Вибравши цю рослину ви не пошкодуєте, адже вона не потребує постійного догляду під час заходу і всього дня. Гортензії залишатимуться свіжими весь вечір і будуть радувати всіх присутніх своїм найніжнішим ароматом. Тому використовувати гортензію в весільному букеті це безпрограшний варіант.


Ви можете використовувати цей букет у весіллі в стилі романтика. Цей стиль має на увазі ніжність, м'які пастельні тони й текстури, сяючі вогники й найкращі квіти виражають ніжність і любов. Використовуйте різноманітну флористику, ніжний і улюблений всіма весільний букет з гортензією, який ідеально підійде до весілля в стилі романтика. А також до класичного весільного вбрання нареченої, який ідеально підкреслить вишуканість, ніжність і аристократизм коханої.


Пучок представлятиме наречену на урочистості, тому є мега важливою частиною образу. Ви можете з повною довірою і спокоєм звернеться до професійних флористів з компанії Камелія, і не переживати про своє букеті, адже наші майстри використовують самі квіти кращої якості вирощені на спеціалізованих українських та закордонних плантаціях.