Головна Троянди Тюльпани Тюльпан жовтий

Тюльпан жовтий

Артикул

Тюльпан жовтий

Тюльпан жовтий

В магазинах сети "Камелия" Вы можете приобрести тюльпаны нашего собственного производства.


Прекрасні жовті тюльпани зовсім не означають розлуку, як зазвичай вважають. Ці квіти навпаки є символом радості, насолоди та щастя. Такі квіти ідеально підходять для подарунка коханій дівчині, дружині, просто подрузі або навіть самому собі, щоб день став ще яскравішим, радіснішим і більш насиченим. Жовтий тюльпан, як квітка має багато переваг, ось деякі з них:  • Витривалий. Може провести від 3-х годин і більше в букеті зовсім без води й простояти у вазі близько 1-го тижня.

  • Вигідний. Якщо ви купите тюльпани жовті та поставите їх у воду, то вони будуть продовжувати рости в ній, що значно продовжить життя квітам.

  • Не тільки краса, а й користь. Аромотерапевтичний ефект масла тюльпана - заспокоює нервову систему і допомагає боротися зі стресом. Аромат тюльпанів усуне напругу й скутість.


Тюльпан жовтий можна подарувати колегам, начальнику або партнерам по бізнесу.


Вважається, що цей колір символізує успіх у справах і у всіх нових починаннях. Ця квітка стане ідеальним подарунком для будь-якої творчої людини з різних часів.


Краща ціна на жовті тюльпани завжди в салоні Камелія. Ви можете вільно і без зайвих проблем купити жовті тюльпани в інтернет-магазині Камелія взимку і на початку весни. Купуйте жовті тюльпани поштучно або гуртом в салоні флористичних рішень Камелія й отримайте найкращі квіти вирощені на українських плантаціях.

Букети з цієї категорії