Головна Троянди Тюльпани Тюльпани фіолетові

Тюльпани фіолетові

Артикул

Тюльпани фіолетові

Тюльпани фіолетові

Таємничі й неоднозначні фіолетові тюльпани — це рослина, яка має бутон з діаметром - 8 см, а також міцне стебло, що досягає у висоту 35-45 см. Лілові тюльпани будуть хорошим подарунком, і в якості окремого квітки, так і створять нереально прекрасну гармонію з іншими квітами в букеті. Мальовнича композиція з бузкових тюльпанів допоможе висловити свою повагу і любов до одержувача, а також розповість про бажання чоловіка краще пізнати дівчину. Заведено вважати, що чим глибше колір, тим сильніше ваші почуття. Ці квіти доречні на подіях, які мають особливий сенс і символізм:  • ювілеї родичів;

  • річниці весіль;

  • заручин;

  • четверте побачення (за порадами психологів);
    урочистість з будь-якого іншого приводу.


Способи зберігання тюльпанів


Ось кілька способів зберігання тюльпанів:  1. Домашній. Ще наші бабусі бажаючи довше зберегти гарні квіти подаровані найкрасивішим хлопцем на районі загортали тюльпани в газету і зберігали їх при + 3-5 °С в нижній частині побутового холодильника. І цей спосіб дійсний і сьогодні.

  2. Для торгових точок. Для того що щоб бузкові тюльпани могли виглядати свіжими довше, не забувайте, що обов'язково потрібно поставити букет у таке місце, де немає протягів і палючих променів сонця. У вазон з водою додати спеціальні корисні речовини для тюльпанів або інших квітів, обробити кінці стебел, щоб рослина краще вбирала корисний розчин, а також не забувати регулярно міняти воду і мити вазон.

  3. Передпродажна підготовка (спосіб від флористів). Для того, щоб максимально довго зберегти квіти свіжими, вода не потрібна. У цьому допоможе "сухий метод" зберігання. Знадобиться звичайна вологий папір, підійде навіть газетний. Після цього потрібно упакувати заздалегідь підготовлені квіти зі зрізаними під кутом листям в папір, групами по 10 шт. і більше.


Темно фіолетові тюльпани можна купити в магазині Камелія. Вони вирощені на українських плантаціях кращими флористами країни, а також є можливість придбати імпортні квіти.

Букети з цієї категорії