Головна Троянди Тюльпани Тюльпан рожевий

Тюльпан рожевий

Артикул

Тюльпан рожевий

Тюльпан рожевий

Яскравий рожевий тюльпан має міцне стебло, висотою 50-60 см, а розмір бутона в діаметрі становить 8 см. Рожеві тюльпани підходять для подарунка у якості окремої квітки, так і створюють сліпучу гармонію спільно з іншими квітами в букеті. Вони відомі як символ платонічної любові, а також ніжності, грації та молодості. Такі квіти заведено дарувати дівчині або хлопцю, з якими недовго перебуваєте у відносинах. Також вони підходять для оформлення приміщень до дня закоханих або просто для дружньої вечірки, на якій буде присутньо багато закоханих парочок або друзів, які мають дуже міцні відносини. Доречні вони будуть на будь-яку подію:  • річниці весіль;

  • весілля;

  • заручин;

  • перше побачення";

  • "просто так".


Способи зберігання тюльпанів


Є кілька способів зберігання тюльпанів:  1. Тюльпани рожеві можуть залишатися свіжими й красивими навіть без води (близько 6-7 днів). Вони будуть як ніби тільки зрізані з плантації, якщо обернути їх в повітронепроникний вологий папір.

  2. А якщо тюльпан рожевий хочеться зберегти свіжим ще на більш тривалий час, радимо використовувати "сухий" спосіб зберігання. Перш за все, необхідно видалити великі нижні листки й підрізати стебло під кутом. Далі слід зібрати квіти оберемками по 10-40 штук, щільно притиснути бутони один до одного і загорнути у вологий папір або тканину. Упаковані квіти залишити в темному прохолодному місці (2-4 ° С). У такому вигляді тюльпани можуть зберігатися до 14 днів.

  3. Простий спосіб зберігання, але менш довговічний — опустити тюльпани в воду. Міняти воду і мити вазон потрібно через день, і кожен раз робити на стеблах новий надріз.


Купити рожеві тюльпани за найкращою ціною можна в інтернет-магазині Камелія.

Букети з цієї категорії