Головна Троянди Тюльпани Тюльпан білий

Тюльпан білий

Артикул

Тюльпан білий

Тюльпан білий

У магазинах мережі "Камелія" Ви можете придбати тюльпани нашого власного виробництва.


Білі тюльпани - це красиве суцвіття, символ безтурботності, ніжності й чистої любові чи дружби. Тюльпани білого кольору можна дарувати будь-якій людині з будь-якого приводу або навіть без нього. Такі квіти наповнені глибоким змістом гідні для подарунка на першому побаченні або тоді, коли "без розуму" від дівчини й хочеш за допомогою цих квітів розповісти про свої почуття. Вони призначаються в подарунок мамі, бабусі, тітці, сестрі, племінниці, дочці та іншим родичам, з якими маєте теплі відносини.


Білі тюльпани підійдуть для професійних і не дуже професійних фотосесій. Але незалежно від того, якого роду буде фотосет слід вибирати правильний наряд, щоб і модель і букет виглядали виграшно. Ось кілька стилів одягу, які 100% варто комбінувати з білими тюльпанами:  • Класичний стиль. Чіткі лінії, лаконічний дизайн, стриманий декор, необов'язково нудні наряди.

  • Жіночний стиль. Повітряні форми, напівпрозорі вставки = мега романтичний стиль.

  • Білизняний стиль. Ніжність, лаконічність, який насправді не схожий на піжамний одяг.

  • Міський шик. Якісний одяг простого крою, доповнений незвичайними аксесуарами, поєднання різних фактур, - доречність і комфорт.

  • Мінімалізм. Чистота ліній і бездоганність крою, відсутність гучного декору й акцентних колірних рішень.


Купити тюльпани білі за найкращою ціною можна в салоні флористичних рішень Камелія. Наш салон надасть вам найкращі квіти вирощені на українських плантаціях. Ви можете вільно замовити тюльпани взимку і на початку весни. Можливі оптове постачання.