Головна Троянди Місцеві троянди Троянди Слава спрей

Троянди Слава спрей

Артикул

Троянди Слава спрей

Троянди Слава спрей

Висота від 50 см

Діаметр від 2 см

Оптова покупка троянд буде вигідною не лише для власників квіткових крамниць. Часто чоловіки роблять яскраві вчинки та дивують своїх жінок шикарним подарунком із букетів на 101, 501 або 1001 троянду. Щоб покупка такого букета була максимально вигідною, покупцю краще звернутися безпосередньо до оптового продавця. Знайти таку можливість ви можете через компанію Camellia. Ми є великою компанією в Україні, яка вирощує різноманітні сорти троянд. У нас можна придбати троянди зрізані Слава спрей як відмінний варіант для великого і об'ємного букета. Ми пропонуємо найкращі ціни та швидку доставку з дотриманням термінів.

Завдяки великому досвіду робіт ми вирішуємо будь-які питання щодо оптової закупівлі квітів. Продаючи троянди Слава спрей оптом, ми здатні задовольнити усі побажання покупців.

Особливості вирощування троянд Слава спрей у теплицях

Перед великими компаніями з вирощування троянд стоїть не просте завдання. Адже троянди є вередливими рослинами. Для їхнього здорового розвитку в теплиці необхідно:

  • визначити правильну схему посадки;

  • підготувати ґрунт;

  • підтримувати оптимальну температуру та вологість;

  • організувати вентиляцію;

  • забезпечити стабільне освітлення для продовження світлового дня.

Все це під силу компанії «Camellia», яка також використовує унікальні технології і в результаті пропонує троянди Слава спрей оптом високої якості. Замовляти через нас квіти дуже зручно та вигідно. Ми пропонуємо:

  • доступну вартість;

  • вигідну покупку під опт;

  • швидку доставку;

  • свіжі квіти без дефектів на листі та бутонах.

Від нас ви отримаєте тільки якісну квіткову продукцію, яку в наших теплицях регулярно доглядає навчений персонал.

Троянди Слава спрей оптом від виробника – особливості сорту

Сорт троянди Слава спрей відноситься до рослин, у яких на одному стеблі розпускається одразу кілька бутонів. У букеті такі квіти виглядають дуже пишно та красиво. Достатньо з'єднати кілька стебел, щоб отримати повноцінну та об'ємну композицію. Незважаючи на те, що бутони мають невеликий розмір, їхня велика кількість дозволяє створити щільну напівсферу при формуванні букета.

Якщо ви хочете придбати троянди Слава спрей від виробника та бути впевненим у тому, що ви отримаєте натуральну та якісну продукцію, тоді вам варто звертатися до нас. Ми пропонуємо найкращі оптові ціни на троянди Слава спрей та вирощуємо їх без використання шкідливих речовин. Дізнатись точну вартість ви можете у нас на сайті.

Роза Слава спрей оптом – як оформити замовлення

Бажаєте замовити квіти, щоб їх доставили до Києва за вказаною адресою та на зручний час, тоді звертайтесь до нашої компанії. У нас можна купити квіти та отримати їх у мінімально короткі терміни. Наше власне виробництво орієнтоване на вирощування троянд, які тривалий час зберігають свою свіжість. У нас можна оформити заявку на зрізані квіти через сайт або зателефонувавши менеджеру.