Головна Троянди Місцеві троянди Троянди Софі Лорен

Троянди Софі Лорен

Артикул

Троянди Софі Лорен

Троянди Софі Лорен

Висота від 50 см

Діаметр від 6 см

Новинка виробництва "Камелія".
Однобутонная троянда стримано-рожевого кольору в обрамленні жовтуватих пелюсток, які захищають троянду від пошкоджень. Внутрішні пелюстки подібні рожевому вихору, який хвилеподібно прагне до середини квітки.
Повне розкриття бутона відбувається від 3 до 5 днів. Діаметр бутона в закритому стані 4-6 см, в розкритті 8-10 см.

Троянди схиляють до себе увагу за рахунок вишуканого стебла, зверху якого розміщений ніжний і красивий бутон. Поєднання гострих шипів та ніжних пелюсток бутону робить цю квітку привабливою для багатьох жінок.

Мережа магазинів «Camellia» пропонує великий асортимент троянд, які ми вирощуємо самостійно. З асортименту покупці можуть вибрати зрізані троянди Софі Лорен, названі на честь відомої всьому світу актриси. Якщо вас зацікавила ціна та можливість придбати ці квіти у необхідній кількості, тоді звертайтесь до нас за покупкою.

У нас усі троянди вирощуються у спеціально обладнаних теплицях, де підтримуються оптимальні умови для росту та розвитку рослин. Ми пропонуємо замовити троянди Софі Лорен оптом на найкращих умовах. Для постійних клієнтів ми пропонуємо добрі знижки. Для всіх передбачена доставка по Києву та по всій Україні.

Особливості вирощування троянд Софі Лорен у теплицях

Самі собою троянди є примхливими рослинами. Однак у наших теплицях створено оптимальні умови для їхнього вирощування за рахунок встановлення сучасного обладнання. Це дає можливість підтримувати у теплицях:

  • стабільну температуру;

  • відповідну вологість;

  • якісне освітлення;

  • правильну вентиляцію.

Для сприятливого зростання рослин витримується оптимальна дистанція між посадками кущів. До кожного куща підводиться необхідна кількість добрив за рахунок дозаторних систем.

Бажаєте отримати цей вид троянди для роздрібної торгівлі, тоді звертайтеся до нас у зручний час. Ми запропонуємо вам троянди Софі Лорен оптом за вигідною вартістю.

Троянди Софі Лорен від виробника – особливості сорту

У висоту троянда може досягати півтора метра. Прямі пагони мають гострі шипи. Листя має смарагдовий відтінок. На одному стеблі може бути як один бутон, так і одразу ціле суцвіття. Один кущ здатний цвісти двічі на рік.

Троянди Софі Лорен від виробника відносяться до гібридно-чайних троянд, які мають інтенсивний аромат. Серед інших особливостей цього виду троянди необхідно віднести:

  • махрове листя;

  • аромат включає фруктові нотки;

  • добре переносить низькі температури;

  • велике зелене листя.

Щоб дізнатись оптові ціни на троянди Софі Лорен, ви можете переглянути наш прайс-лист у каталозі сайту.

Роза Софі Лорен оптом – як оформити замовлення

Для оптових та роздрібних замовників у нас відкрита можливість купити сорт троянд Софі Лорен за першої необхідності. У нас можна замовити будь-яку партію із швидкою доставкою. Наше власне виробництво передбачає покупку під опт дрібними та великими партіями. Для кожного покупця ми гарантуємо найкращі умови покупки зрізаних троянд.

Мережа магазинів «Camellia» вже багато років знаходиться на ринку, а тому ми можемо точно гарантувати вам високу якість послуг і бездоганний сервіс.