Головна Троянди Місцеві троянди Троянди Ред Ванесса спрей

Троянди Ред Ванесса спрей

Артикул

Троянди Ред Ванесса спрей

Троянди Ред Ванесса спрей

Висота від 50 см

Діаметр від 2 см

Ред Ванесса спрей - троянди власного виробництва. Троянда спрей - це невеликі квіточки зібрані в одному суцвітті. Троянда цього сорту має два кольори: червоні пелюстки місцями мають помаранчеві прожилки. Бутони невеликі, класичної форми.

Для роздрібних продавців троянд не завжди вдається успішно знайти надійного постачальника квіткової продукції. Купівля великими партіями завжди несе в собі певний ризик того, що троянди можуть бути не свіжими або мати дефекти. Тому за покупкою необхідно звертатися тільки до перевірених компаній, що добре зарекомендували себе.

Компанія «Camellia» є постачальником троянд в Україні. За роки своєї роботи ми здобули бездоганну репутацію, тому ви можете повністю нам довіряти. Якщо ви бажаєте придбати зрізані троянди Ред Ванесса спрей, тоді ви можете повністю покластися на нас. Ми запропонуємо:

 • якісну продукцію;

 • вигідні ціни;

 • швидку доставку;

 • найкращі умови для покупки в опт.

У нас можна закупити троянди Ред Ванесса спрей оптом, де в партії кожна квітка матиме високі стандарти якості. Для замовлення по Києву або для доставки в інше місто, ви можете дзвонити нашому менеджеру у зручний для вас час.

Особливості вирощування троянд Ред Ванесса спрей у теплицях

Компанія «Camellia» вирощує троянди за унікальною технологією. Це дає можливість забезпечити масовий попит на зрізані трояндами без будь-яких дефектів. У нас у теплицях вирощуються навіть найвибагливіші сорти троянд, які розвиваються та ростуть в оптимальних умовах. Для підтримання потрібних параметрів ми використовуємо автоматичні системи. У теплицях встановлюються сучасні освітлювальні прилади, які здатні забезпечувати якісне продовження світлового дня.

У теплицях працюють співробітники, які:

 • ретельно контролюють параметри у теплицях;

 • щодня доглядають рослини;

 • вчасно та правильно здійснюють зріз квітів.

Все це дає можливість придбати троянди Ред Ванесса спрей оптом за першої необхідності. Наші співробітники зрізають троянди прямо перед їхньою доставкою.

Рози Ред Ванесса спрей оптом від виробника – особливості сорту

На перший погляд, сорт Ред Ванесса спрей може здатися досить простим. Адже бутони мають класичний червоний колір. Однак якщо придивитися, то можна побачити, що на бутонах проглядаються жовті прожилки.

Серед інших особливостей цього сорту необхідно виділити:

 • пелюстки злегка закручуються назовні, розкриваючи бутон;

 • на одному стеблі розквітає одразу кілька бутонів;

 • потужні пагони;

 • стійкість до різноманітних хвороб.

За допомогою цього сорту троянд створюють привабливі та об'ємні композиції, якими можна прикрашати інтер'єри чи весільні церемонії. Якщо ви хочете дізнатися оптові ціни на троянди Ред Ванесса спрей, тоді ви можете переглянути наш прайс-лист на сайті.

Ми пропонуємо виключно троянди Ред Ванесса спрей від виробника, а тому гарантуємо їхню високу якість.

Рози Ред Ванесса спрей оптом – як оформити замовлення

Ми створили всі необхідні умови, щоб ви могли купити троянди із максимальним комфортом. Наше власне виробництво налагоджено таким чином, щоб постачання троянд було максимально комфортним і покупець отримав продукцію без затримки за часом. Щоб замовити доставку, звертайтесь до нас у робочі години.