Головна Троянди Місцеві троянди Троянди Аріана

Троянди Аріана

Артикул

Троянди Аріана

Троянди Аріана

Висота від 50 см

Діаметр від 4 см

Новинка виробництва "Камелія".
Однобутонна троянда із бутоном середнього розміру. Має ніжно-кораловий колір із рожевим відтінком.

Троянди вважаються найкрасивішими квітами. Вони мають велику популярність і в кожному магазині їх можна побачити у великій кількості. Серед різних сортів троянд можна звернути увагу на троянду Аріану. Її незвичайний ніжно-кораловий колір не залишить байдужим жодного покупця. Мережа магазинів «Camellia» вирощує на оптовий продаж зрізані троянди Аріана у великій кількості. У нас можна замовити будь-яку оптову партію, яка коштуватиме вам за вигідною ціною.

Усі троянди вирощуються у добре обладнаних теплицях, де підтримуються оптимальні умови. Ми пропонуємо замовити троянди Аріана оптом для всіх без винятку. До нас можуть звертатися замовники з Києва та всієї України.

Особливості вирощування троянд Аріана в теплицях

Наше власне виробництво включає спеціально обладнані теплиці, які мають сучасні автоматичні системи. За рахунок комп'ютерних програм у теплицях постійно підтримується:

 • оптимальний температурний режим;

 • регулярний краплинний полив;

 • повноцінна вентиляція;

 • дозоване внесення добрива до ґрунту.

У теплицях встановлено сучасне освітлення, яке дає можливість забезпечити квітам необхідний доступ до світла. Завдяки налагодженому виробництву ми можемо продавати троянди Аріана оптом у великій кількості. В оранжереї додатково доглядають досвідчені співробітники, які на продаж зрізають відібрані квіти.

Троянди Аріана від виробника – особливості сорту

Сорт троянди Аріана має класичну форму бутону. Соковитий кораловий відтінок додає квітці особливої пікантності. Це універсальний сорт троянди, який добре поєднується з такими квітами як:

 • півонії;

 • тюльпани;

 • гвоздики.

З них виходять стильні та виразні букети, які можна купувати для особливого приводу. Троянди Піч Аваланч від виробника вирощуються діаметром від 4 см. З них виходять самодостатні композиції, які лаконічно прикрасять житловий або офісний інтер'єр.

Інші особливості квітки:

 • бутон має форму конуса;

 • пелюстки злегка закручуються назовні;

 • стійкі пагони;

 • злегка вловимий аромат.

У нас у прайсі ви знайдете оптові ціни на троянди Аріана, які можуть відрізнятися в залежності від довжини стебла.

Роза Аріана оптом – як оформити замовлення

Ми пропонуємо на вигідних умовах купити троянди Аріана оптовою партією. Замовити квіти можна одразу різних сортів. У нас передбачено швидку доставку. Для тих, кого цікавить опт, ми гарантуємо найкращі умови для покупки.

У нас налагоджено власне виробництво, що дає можливість запропонувати найкращу вартість на квіти. У нас ви можете придбати троянди зрізані в оптимальному стані і без дефектів. Їх дбайливо зрізають у теплицях і відправляють одразу на доставку.

Мережа магазинів «Camellia» займається оптовим продажем та готова забезпечити для кожного покупця індивідуальний підхід. Телефонуйте за замовленням у зручний для вас час.