Головна Троянди Місцеві троянди Троянди Місті Бабблз

Троянди Місті Бабблз

Артикул

Троянди Місті Бабблз

Троянди Місті Бабблз

Висота от 50 см

Діаметр от 3 см

Піоноподібна троянда Місті Бабблз була вперше в Україні вирощена на виробництві "Камелія".
Ця троянда має насичено-рожевий колір з фіолетовим відтінком. На одній гілці розташовується від 5 суцвіть.

За рахунок пишності гілок, букет із цієї спрей троянди виглядає ефектно і в той же час ніжно.

Кожен покупець завжди зверне увагу у квітковому магазині на місце, де продаються троянди. Їхня різноманітність і привабливий вигляд завжди затримують погляд навіть тих покупців, які прийшли в магазин за зовсім іншими квітами. Тому бізнес із вирощування троянд є дуже популярним у нашій країні. Компанія «Camellia» займається тим, що підтримує масове виробництво і продає зрізані троянди Місті Бабблз з доставкою по всій Україні.

Ми є великим виробником, тому готові запропонувати для покупців:

 • вигідну ціну;

 • троянди у необхідній кількості;

 • безліч сортів;

 • кращі умови для купівлі та доставки.

Для постійних покупців передбачені добрі знижки.

Особливості вирощування троянд Місті Бабблз у теплицях

Неможливо вирощувати троянди для оптового продажу, не налагодивши для цього правильне виробництво. Воно обов'язково має включати наявність високотехнологічних теплиць, де за допомогою автоматичних систем підтримуватиметься:

 • тепловий режим;

 • оптимальна вологість;

 • правильна вентиляція;

 • цілодобове висвітлення;

 • систематичне добриво ґрунту.

Саме в таких умовах зростають наші троянди, що дозволяє нам вирощувати їх великими партіями. Ми пропонуємо троянди Місті Бабблз оптом і дбаємо про те, щоб вся наша продукція без винятку мала високу якість. Відповідальний персонал завжди стежить за тим, щоб процес росту рослин супроводжувався постійним доглядом та правильним зрізанням.

Якщо ви хочете замовити троянди Місті Бабблз оптом за вигідною вартістю, тоді телефонуйте нашому менеджеру.

Троянди Місті Бабблз від виробника – особливості сорту

Однією з найкращих прикрас для букета може стати сорт троянд Місті Бабблз. Незвичайний відтінок квітки надає рослині особливої загадковості. Серед основних особливостей цього сорту необхідно виділити:

 • бутони кулястої форми;

 • рожево-фіолетовий відтінок;

 • витончений аромат;

 • стійкі пагони.

Букети з цих квітів тривалий час потішатиме свого власника. Головне забезпечити для них належний догляд та регулярно міняти воду у вазі. За допомогою таких букетів гарно виходить прикрашати інтер'єри.

Якщо ви бажаєте вибрати на подарунок троянди Місті Бабблз від виробника на подарунок або є оптовим покупцем, то ви завжди можете розраховувати на послуги нашої компанії. У нас найкращі оптові ціни на троянди Місті Бабблз, у чому ви можете переконатися, порівнявши їх із ринковою вартістю.

Роза Місті Бабблз оптом – як оформити замовлення

Для того щоб замовити Троянди Місті Бабблз з доставкою в Київ або в інше місто, вам варто звернутися за телефоном до нашого менеджера. У нас ви можете купити троянди у необхідній кількості.

Мережа магазинів «Camellia» допоможе оформити покупку в роздріб або запропонує опт. Наше власне виробництво орієнтоване на реалізацію лише якісної продукції. Ми запропонуємо зрізані троянди без жодних дефектів.