Головна Троянди Місцеві троянди Троянди Алексін

Троянди Алексін

Артикул

Троянди Алексін

Троянди Алексін

Висота від 50 см

Діаметр від 2 см

Новий сорт троянди спрей виробництва "Камелія".
Троянда насичено-рожевого кольору має ніжніший відтінок до краю пелюсток. Бутони невеликого розміру, конусоподібні. На одній гілці може бути до десяти бутонів.

Вважається, що оптова купівля троянд можлива лише для квіткових магазинів, які продають у роздріб. Однак не варто забувати, що існує дрібний опт, який дає можливість придбати за вигідною ціною невелику партію квітів. Якщо ви хочете зіграти пишне весілля і вам необхідно закупити достатню кількість троянд для прикраси арки, столів та банкетного залу, тоді вам варто звертатися до компанії «Camellia». Ми пропонуємо вам різні сорти троянд. Серед асортименту у нас можна вибрати зрізані троянди Алексін, бутони у яких насичені рожевим відтінком. Цей привабливий сорт троянд ви можете замовити з доставкою по Києву та всій Україні.

Для вигідної покупки ми пропонуємо:

 • якісну продукцію;

 • вигідну вартість;

 • швидке оформлення замовлення;

 • зручні способи оплати.

Ми на ринку перебуваємо вже багато років, а тому у нас налагоджена чітка система продажу та доставки замовлень за вигідною ціною.

Особливості вирощування троянд Алексін у теплицях

Як і всі троянди, цей сорт вимагає особливої уваги до створення певного мікроклімату для успішного вирощування. Тому компанія «Camellia» витратила час на облаштування сучасних теплиць, в яких підтримується оптимальна:

 • температура;

 • вологість;

 • освітлення;

 • вентиляція.

Підтримувати необхідні параметри вдається за рахунок використання сучасного обладнання, яке працює на основі програмного забезпечення. Це дає можливість вирощувати троянди без дефектів, захищаючи їх від хвороб та іншої негативної дії.

Завдяки оптимальним умовам у теплицях та застосуванню унікальних технологій з вирощування, нам вдається реалізовувати на ринку троянди Алексін оптом у великих обсягах.

Доглядають квіти та зрізають їх навчений персонал, який ретельно стежить за станом квітів, щоб на ринок потрапляли, тільки рослини високої якості. Якщо ви бажаєте оформити замовлення на троянди Алексін оптом, тоді звертайтеся до нас у зручний для вас час.

Троянди Алексін оптом від виробника – особливості сорту

Цей сорт троянд добре підходить для створення оригінальних та привабливих букетів. З цих троянд флористи навчилися створювати авторські букети, наголошуючи на витонченість і вишуканість рослин.

Серед особливостей даного сорту троянд слід зазначити:

 • насичений рожевий відтінок;

 • до краю пелюсток відтінок стає ніжнішим;

 • невеликі бутони мають конусну форму;

 • на одному стеблі може розцвісти до 10 бутонів.

Звертайтесь до нашої компанії, якщо шукаєте можливість за вигідною вартістю придбати троянди Алексін від виробника. Ми запропонуємо вам можливість придбати квіткову продукцію найвищої якості. Бажаєте дізнатися оптові ціни на троянди Алексін, тоді шукайте їх на сайті або телефонуйте.

Роза Алексін оптом – як оформити замовлення

Якщо ви бажаєте замовити велику партію троянд, ви можете розраховувати на наші послуги. Наше власне виробництво дозволяє купити будь-яку партію троянд для ваших потреб. Ми пропонуємо зрізані квіти, гарантуючи їхню якість і свіжість.