Головна Троянди Місцеві троянди Троянди Іванна

Троянди Іванна

Артикул

Троянди Іванна

Троянди Іванна

Висота від 50 см

Діаметр від 4 см

Новинка виробництва "Камелія".
Однобутонна троянда Іванна має білий колір із легким жовтуватим відтінком до середини бутону.
Бутон середнього розміру, класична форма.

Якщо ви хочете підкорити жіноче серце, обов'язково подаруйте троянди. Це ідеальна квітка, яку люблять всі жінки. Квіткові композиції з білих троянд мають особливий попит, а тому вони у великій кількості представлені на ринку. Мережа магазинів «Camellia» вирощує на оптовий продаж зрізані троянди Іванна. Ми пропонуємо оптову ціну і гарантуємо, що ви отримаєте рослини в потрібній для вас кількості.

Оптові продажі у нас передбачені за рахунок великого виробництва. У нас збудовані теплиці сучасного зразка. Це величезні оранжереї, де весь цикл вирощування контролюється автоматичними системами. Ми пропонуємо замовити троянди Іванна оптом за низькою вартістю. При необхідності наша компанія організує доставку не лише Києвом, але й по всій Україні.

Особливості вирощування троянд Іванна у теплицях

Щоб троянди нормально росли у теплицях, у них підтримуються оптимальні умови. Досягається це з допомогою спеціального устаткування. З його допомогою всередині теплиць здійснюється:

  • підтримання необхідної температури;

  • крапельний полив;

  • удобрення ґрунту;

  • вентиляція повітря.

Щоб продати троянди Іванна оптом, їх необхідно правильно розсадити та забезпечити оптимальне освітлення. Сучасні світильники дозволяють створити яскраве освітлення та максимально продовжити світловий день. Добрива вносяться до ґрунту за допомогою спеціальних дозаторних систем. Також співробітники стежать за тим, щоб квіти були вчасно обрізані та доглянуті.

Троянди Іванна від виробника – особливості сорту

Сорт троянди Іванна відрізняється тим, що його бутон має білий колір, а ближче до серединки пелюстки набувають жовтого відтінку. Ця особливість надає винятковість даному сорту. Троянди Іванна від виробника вирощуються діаметром від 4 см. Білі бутони виглядають одночасно стримано та романтично. Троянди Іванна флористи використовують для створення монобукетів, і включають їх у квіткові композиції з різних сортів троянд.

Інші особливості квітки:

  • пелюстки злегка закручуються назовні, розкриваючи бутон;

  • потужні пагони;

  • стійкість до різноманітних хвороб.

За допомогою цього сорту троянд створюють привабливі та легкі букети, які дарують молодим дівчатам та заміжнім жінкам. Дізнатись оптові ціни на троянди Іванна ви можете з прайс-листу на нашому сайті.

Роза Іванна оптом – як оформити замовлення

Для роздрібних торговців ми пропонуємо купити троянди Іванна оптовою партією. Замовити квіти можна у будь-якій кількості. У нас передбачена швидка доставка та доступна вартість. Ми пропонуємо зробити покупку під опт у будь-який зручний для вас час.

Наше власне виробництво дозволяє забезпечити потреби будь-якого замовника. Ми продаємо зрізані троянди, які мають однаковий розмір стебла та вирощуються без використання хімічних речовин.

Мережа магазинів Camellia пропонує замовити троянди оптом на вигідних умовах. Якщо у вас виникли питання, ви можете дзвонити до нас у будь-який час.