Головна Троянди Місцеві троянди Троянди Марічка

Троянди Марічка

Артикул

Троянди Марічка

Троянди Марічка

Висота від 60 см

Діаметр від 5 см

Оксамитова троянда цього сорту має яскраво-червоний відтінок. Верхні пелюстки закручені і трохи менше за розміром. Красиво обрамляють бутон яскраво-зелені пелюстки, які залишилися після розкриття. Бутон конусоподібної форми, великий. У букеті красиво поєднуються червоні троянди разом з великими яскраво-зеленим листям.

Унікальність троянд полягає в тому, що вони мають елегантну форму, яка одночасно включає гострі шипи і м'які красиві бутони. Мережа магазинів «Camellia» пропонує замовити зрізані троянди Марічка за вигідною ціною. У нас налагоджено власне виробництво, що дозволяє задовольнити попит великої кількості оптових покупців. Ми маємо великі теплиці, де можна замовити троянди Марічка оптом зі швидкою доставкою по Києву та Україні.

Особливості вирощування троянд Марічка у теплицях

Для того щоб вирощувати троянди у великій кількості, необхідно дотримуватись певної технології у теплицях. Для здорового росту рослин необхідно:

  • підтримувати температурний режим;

  • встановити краплинний полив;

  • вносити до ґрунту добрива;

  • посадити кущі на певній відстані;

  • забезпечити гарну вентиляцію;

за допомогою освітлювальних приладів забезпечити для квітів тривалий світловий день.

Щоб продати троянди Марічка оптом, ми вирощуємо рослини з урахуванням усіх цих вимог. Для цього у теплицях використовуються автоматичні системи. Для комфорту квітів також потрібно здійснювати часткове затінення. Для підживлення троянд використовуються спеціальні дозаторні системи, а в теплицях не допускається перегрівання повітря, щоб троянди не пропали.

Троянди Марічка від виробника – особливості сорту

Сорт Марічка є рослиною, яка має високу стійкість до хвороб і добре переносить морози. Троянди Марічка від виробника вирощуються діаметром 9-11 см. Бутони мають насичено-червоний колір. Рослини мають приємний і ніжний аромат. Відмінно підходять для зрізання під створення букетів.

Інші особливості квітки:

  • верхнє листя підкручене і має менший розмір;

  • бутон має конусоподібну форму;

  • пелюстки відрізняються оксамитовою структурою.

Сорт Марічка має достатню популярність, а тому він високо цінується серед покупців у роздрібних магазинах. Оптові ціни на троянди Марічка можна дізнатися із прайсу на нашому сайті.

Роза Марічка оптом – як оформити замовлення

Якщо ви хочете купити троянди Марічка на нашій оптовій базі, ви можете приїхати до нас або замовити необхідну партію квітів з доставкою. У нас передбачена швидка доставка та доступна вартість. Щоб оформити покупку під опт, ви можете звертатись до нас у будь-який час. Наше власне виробництво дозволяє задовольнити будь-який купівельний попит. Завдяки правильному вирощуванню та зберіганню, ми надаємо зрізані троянди в ідеальному стані, які після продажу ще довго радуватимуть власника своїм привабливим виглядом.

Мережа магазинів Camellia завжди рада всім покупцям. Ми надамо вам оптимальні умови для оптового замовлення, а для постійних замовників запропонуємо найкращу ціну.