Головна Троянди Місцеві троянди Троянди Піч Аваланч

Троянди Піч Аваланч

Артикул

Троянди Піч Аваланч

Троянди Піч Аваланч

Висота від 50 см

Діаметр від 5 см

Троянда ніжного персикового кольору. Верхні пелюстки мають зеленуватий відтінок, але при повному розкритті бутона колір стає світло-персиковим. Квітка великої бокалоподібної форми. Троянда сорту Піч Аваланч добре підходить як для романтичного, так і для бізнес-букета.

Кожній жінці від свого милого чоловіка хочеться отримати гарний букет квітів. З особливим трепетом вони чекають на композицію з троянд. На ринку сьогодні можна побачити велику кількість сортів. При покупці чоловік може звернути увагу на сорт Піч Аваланч, який приваблює до себе своїм м'яким рожевим відтінком. Мережа магазинів «Camellia» вирощує на оптовий продаж зрізані троянди Піч Аваланч. У нас можна замовити будь-яку оптову партію за найвигіднішою ціною.

Ми вирощуємо троянди в сучасних оранжереях, які оснащуються автоматичним обладнанням для контролю за умовами росту рослин. Ми пропонуємо замовити троянди Піч Аваланч оптом на вигідних умовах. До нас можуть звертатися замовники з Києва та всієї України.

Особливості вирощування троянд Піч Аваланч у теплицях

Усі троянди у наших теплицях вирощуються за спеціальними технологіями. Для цього використовується передове обладнання, яке дає можливість:

  • підтримувати нормальний рівень температури;

  • здійснювати крапельний полив;

  • повноцінно вентилювати теплиці;

  • дозовано вносити добрива до ґрунту.

У теплицях встановлено сучасне освітлення, яке дає можливість забезпечити квітам необхідний доступ до світла. Це дозволяє нам продавати троянди Піч Аваланч оптом у великій кількості. За догляд та зрізання квітів відповідають досвідчені співробітники.

Троянди Піч Аваланч від виробника – особливості сорту

Сорт троянди Піч Аваланч має приємний персиковий колір. На верхніх пелюстках проглядається зелений відтінок. Однак коли квітка повністю розкриває бутон під час цвітіння, то вона повністю стає світло-персиковою.

Троянди Піч Аваланч від виробника вирощуються діаметром від 5 см. З них виходять самодостатні букети або оригінальні мікси.

Інші особливості квітки:

  • бутон має форму конуса;

  • пелюстки злегка закручуються назовні;

  • стійкі пагони;

  • стійкість до різноманітних хвороб.

Цей сорт троянд чудово підходить для букетів на перше побачення або бізнес-композицій. У нас у прайсі ви знайдете оптові ціни на троянди Піч Аваланч, які приємно вас здивують.

Роза Піч Аваланч оптом – як оформити замовлення

Для покупців ми пропонуємо купити троянди Піч Аваланч оптовою партією. Замовити квіти можна як цього, так і інших сортів. У нас передбачено швидку доставку. Якщо вас цікавить опт, то ми гарантуємо найкращі умови для покупки.

У нас налагоджено власне виробництво, що дає можливість запропонувати найкращу вартість на квіти. Ми продаємо троянди зрізані відразу з теплиць, де їх акуратно підрізають і дбайливо відправляють на доставку.

Мережа магазинів «Camellia» займається оптовим продажем та готова забезпечити для кожного покупця індивідуальний підхід. Для замовлення та консультаціями телефонуйте нашому менеджеру.