Головна Троянди Місцеві троянди Троянди Саммер Денс спрей

Троянди Саммер Денс спрей

Артикул

Троянди Саммер Денс спрей

Троянди Саммер Денс спрей

Висота від 50 см

Діаметр від 2 см

Новий сорт троянди спрей виробництва "Камелія".
Троянда спрей Саммер Денс жовтого кольору біля основи бутона з насичено-рожевим кольором на краях пелюсток. Бутони невеликого розміру, конусоподібні. На одній гілці можуть бути розташовані до десяти бутонів.

Троянда є королевою квітів. Це зумовлено її красою та популярністю. У будь-якому квітковому магазині ви обов'язково знайдете їх у великій кількості. Вирощують різні сорти великі компанії. Відбувається це у спеціально обладнаних теплицях. Компанія «Camellia» має у своєму розпорядженні територію в 11 га, де встановлені великі оранжереї і відбувається вирощування різних сортів троянд.

До нас можуть звертатися з усієї України, щоб оформити оптову покупку. Ми запропонуємо широкий асортименти, включаючи зрізані троянди Саммер Денс спрей. Це гарний та незвичайний сорт троянд, які ми продаємо з оперативною доставкою по Києву.

Якщо вам необхідно прикрасити урочисту залу до грандіозної події або ви купуєте квіти для роздрібного продажу, тоді ви можете звертатися до нас за допомогою. Ми поставимо вам цей сорт троянд або будь-які інші квіти у зручний для вас час та за доступною ціною.

Особливості вирощування троянд Саммер Денс спрей у теплицях

Щоб вирощувати велику кількість троянд, наша компанія змогла:

  • побудувати великі теплиці;

  • купити сучасне обладнання з автоматичними системами;

  • запровадити унікальні технології вирощування троянд;

  • найняти працювати кваліфікований персонал.

Комплексний підхід дозволить нам вирощувати та продавати троянди Саммер Денс спрей оптом з можливістю задовольнити будь-який попит по покупці.

Кожен бажаючий має можливість зателефонувати нам у робочі години та замовити троянди Саммер Денс спрей оптом, які ми пропонуємо за найкращою вартістю.

Троянди Саммер Денс спрей від виробника – особливості сорту

Останнім часом мініатюрні троянди мають велику популярність. Адже вони відрізняються тим, що на одному стеблі у них росте багато бутонів. Це надає композиції об'ємності та робить її доступною за вартістю.

До таких сортів відноситься троянда Саммер Денс спрей. Серед особливостей троянди необхідно виділити:

привабливе поєднання жовтого та червоного кольорів;

  • дрібне суцвіття;

  • легкий аромат;

  • щільне листя з глянцевим блиском.

В основному цей сорт використовується для створення букетів. Однак його також можна використовувати для прикраси різних інтер'єрів.

Якщо ви хочете придбати троянди Саммер Денс спрей від виробника, тоді вам варто звертатися до компанії «Camellia». Ми запропонуємо вигідні умови купівлі як для роздрібних, так для оптових покупців. Переглянути оптові ціна на троянди Саммер Денс спрей, ви можете на нашому сайті або уточнити у менеджера по телефону.

Роза Саммер Денс спрей оптом – як оформити замовлення

Щоб замовити квіткову продукцію в нашій компанії, ви можете оформити доставку або забрати самовивозом. Ми пропонуємо для покупців можливість придбати квіти на опт за найкращою ринковою вартістю. Наше власне виробництво орієнтоване на реалізацію зрізаних троянд максимально високої якості.