Home Floristics Wedding Decoration Sea wedding

Sea wedding

sku

Sea wedding

Sea wedding

Consist

У оформленні були використані: троянди Аваланч, троянди спрей Крем Грація, орхідея Фаленопсис, Еустома, Гіацинт, зелень, тематичний декор.

Дивовижне поєднання: море, пляж, літо і кохання. 

Комфортний, легкий інтер'єр "Дніпровської Рів'єри" сприяв морській атмосфері урочистості. Наші флористи зробили все, щоб втілити бажання молодят в реальність. Відтворити морську тему допомогли смугасті скатертини та чохли на стільцях, білі і сині відтінки, легкі тканини. Букети з ніжних квітів на столах надавали свіжості і благородства. Як декор весільного столу наші флористи на додаток до квіткових композицій використовували підсвічники, морські раковини, мушлі. Тематично були прикрашені келихи молодят і шампанське, прозорі вази, заповнені морськими прикрасами - всі ці деталі створили справжній образ морського весілля і змогли перенести гостей на узбережжя. 

Весільна арка була не менш оригінальна - човен, прикрашений канатами і композицією в біло-фіолетових тонах, доповненою свіжістю зелені, відмінно вписалася в загальну атмосферу. Невід'ємними елементами морської тематики були рятувальний круг з іменами молодят, якір, канати, морські вузли на столах гостей, прозорі пляшки з записками всередині, а також фігурки і свічки, які нагадували морські маяки.