Головна Флористика Весільна флористика Букет нареченої Букет нареченої з троянди спрей

Букет нареченої з троянди спрей

Артикул 60

Букет нареченої з троянди спрей

Букет нареченої з троянди спрей

Артикул 60

Склад

Троянда спрей Сноу Флейк, троянда спрей Рубі Стар

Висота 30 см

Діаметр 20-30 см

Флористи та знавці кущових троянд створюють надзвичайно гарні букети. Одним з таких букетів став букет з троянд спрей snowflake і рубі стар. Троянда snowflake має велику кількість суцвіть і неповторних білих відтінків. Троянда рубі стар вважається ідеальною, оскільки в ній поєднуються червоний, білий і зелений кольори, а також вона сама по собі своєрідна. Ще й на додаток до прекрасного зовнішнього вигляду, ця троянда має дуже приємний ніжний, легкий запах. Саме тому флористи вирішили створити такий прекрасний весільний букет, а щоб його було зручно тримати додали оригінальне пакування.


Вважається, що весільні букети з кущових троянд підходять до стилю весільних суконь ампір, тому що лінії на цих сукнях дуже схожі на лінії білого кольору на трояндах рубі стар. А саме пошиття сукні схоже на троянду Сноуфлейк з букету нареченої з кущових троянд.


Цей букет люблять і поважають не тільки за прекрасну схожість троянд спрей з деякими фасонами суконь, а й за те що флористи вплітають в оберемок квіти, які ще не повністю розпустилися, і тому деякі з них можуть розкритися, коли наречена просто майстерно прогулюється під час урочистості з цим букетом.


Купити весільний букет з кущових троянд та отримати кращий букет зібраний професійними флористами, завжди можливо в інтернет-магазині Камелія.