Головна Флористика Весільна флористика Букет нареченої Букет нареченої №53

Букет нареченої №53

Артикул 53

Букет нареченої №53

Букет нареченої №53

Артикул 53

Склад

Фрезія, троянда Аваланч, еустома

Завжди хочеться тримати в руках не просто красивий оберемок квітів, а букет з глибоким змістом. Саме таким є бірюзовий букет нареченої. Наприклад, бірюзовий колір символізує відкрите повідомлення про серцеву теплоту. Бірюзовий - колір врівноваженості та повного балансу. Квіти фрезії в складі букета символізують цілеспрямованість і аристократизм. Роза Аваланч з шикарним смарагдовим воланом по краю пелюсток означає щасливу любов. Загадково-гарна квітка еустома або лізіантус - це вишуканість, а назва квітки перекладається, як "прекрасні уста" або "розквітла квітка".


Якщо весільний бірюзовий букет має глибокий сенс, то і наряд повинен бути відповідним. Щоб підкреслити вишуканість нареченої й події комбінуйте зв'язку з весільними сукнями в стилях: classic, бохо, ампір, new look, арт-деко, ренесанс і бурлеск.


Бірюзовий букет для нареченої дуже витривалий, оскільки залишається свіжим від 2 до 3 годин. Він не потривожить вас під час урочистості, а навпаки підкреслить вишуканість і приязність нареченої.


Завжди виникало питання, а чому б не зібрати букет самому? Потрібно не забувати, що кожна квітка має своє значення і кожен відтінок цієї квітки теж, тому ви можете завжди звернутися до досвідчених флористів з компанії Камелія, які створять кращий і гармонійний букет.