Головна Флористика Весільна флористика Букет нареченої Букет нареченої з Гвоздик

Букет нареченої з Гвоздик

Артикул 001

Букет нареченої з Гвоздик

Букет нареченої з Гвоздик

Артикул 001

Склад

Гвоздика

Висота 30 см

Діаметр 20-30 см

Букет - це один з найважливіших елементів весільного образу нареченої, на який всі звертають увагу, тому він повинен виглядати ідеально в силу свого задуму. Букет нареченої з гвоздик символізує любов і відданість. У цьому оберемку знаходяться гвоздики персикового кольору, що означає справжнє кохання, шлюб і сім'ю. Тому якщо наречена мрійлива, ніжна, лаконічна, любляча і добра, то цей букет більше, ніж на 100 відсотків їй підійде і сподобається.


Гвоздики вважаються одними з найбільш витривалих квітів, адже взагалі без води вони можуть залишатися цілих 2 години, такими, як ніби їх щойно зрізали з плантації, а якщо по проходженню 2-х годин поставити весільний букет з гвоздиками у воду на 30 хвилин, то вони зможуть зберігати свою свіжість ще кілька годин поспіль.


Вбрання теж є важливою і навіть головною частиною образу. Тому щоб букет нареченої з гвоздиками доповнював образ використовуйте look в таких стилях: new look, арт-деко, романтік і casual. Такі наряди, як і сам букет, ставлять акцент на жіночності та природності.


Якщо ви готові отримати прекрасний оберемок, який прикрасить ваш особливий день, то скоріше залишайте свій номер на сайті Камелія в формі зворотного зв'язку і замовте пудровий букет нареченої, або той який вам до душі. Наші флористи ретельно трудяться над створенням таких чарівних букетів, як персиковий букет нареченої з гвоздики, тому вони завжди готові створити для вас кращий букет, який запам'ятається на все життя.