Головна Флористика Весільна флористика Букет нареченої Букет нареченої з Гортензії

Букет нареченої з Гортензії

Артикул 65

Букет нареченої з Гортензії

Букет нареченої з Гортензії

Артикул 65

Склад

Гортензія

Висота 30 см

Діаметр 15-20 см

Міні букет - це один з оригінальних атрибутів весільної урочистості. Така квіткова композиція підійде для вручення тільки коханій, єдиній і неповторній, а утримати в руках такий букет зможе тільки сама вірна й любляча наречена. Цей ніжний оберемок складається з квітів гортензії, яка є символом добродушності й променистості, дарує радість, легкість і тепло. За допомогою такого прекрасної рослини можна з легкістю зав'язати міцні відносини й показати те наскільки людина вам дорога.


Пишні кулясті квіти гортензії допоможуть вам в проведенні заходу, адже мають приємний ненав'язливий і ніжний аромат, який створює атмосферу спокою і радості. А також маленький весільний букет буде радувати вас протягом усього часу проходження урочистості та ще 2 тижні після.


Не тільки букетик для нареченої повинен відображати характер і почуття нареченої, а також і сам наряд, адже він є невід'ємною частиною заходу. Саме тому наречені дуже люблять вибирати не завжди пишні й розкішні сукні, а ті які по-справжньому прикрасять вечір. Якщо вам сподобався такий міні-букетик, то використовуйте його найкращим чином, з'єднавши його з весільним вбранням в стилі: класик, рустік, вінтаж, ретро, ​​прованс і схожі.


Для того щоб отримати найкращий міні-букет нареченої, зверніться в салон флористичних рішень Камелія. Замовивши букет в інтернет магазині Камелія ваш букет точно принесе щастя, тому що ви отримаєте красивий і ніжний оберемок зібраний кращими флористами.