Головна Квіти з усього світу Імпортні квіти Тюльпан

Тюльпан

Артикул

Тюльпан

Тюльпан

Тюльпани - це яскраві, але водночас ніжні квіти. Букет з тюльпанів зможе підкреслити вишуканість і висловити неповторний образ, а сам колір тюльпанів може вплинути на ставлення людей до вас, а також на ваш настрій.


З чим поєднуються тюльпани


Піоновидні тюльпани підійдуть як для весільного букета, так і для красивого і яскравого подарунка дівчині. Такий букет з піоновидних тюльпанів поєднується з прямими весільними сукнями в стилях: ампір, бохо і рустик. А голландські тюльпани прикрасять будь-який вид суконь, крім бебі дол і ретро. За допомогою тюльпанів дуже легко висловлювати своє почуття смаку, тому що зараз існує більше ніж 4000 видів і понад 5000 кольорів і відтінків, які можна комбінувати з будь-яким одягом і подарувати на урочистість або прикрасити ними банкетний зал.


Букети з тюльпанів довго зберігають свою свіжість і навіть під кінець заходу вони залишаться такими як нібито тільки що зірвані. Тюльпани можуть простояти у вазі до 10 днів, а якщо правильно зібрати їх з плантації, то тюльпан продовжить рости й у воді.


Купити тюльпани за доступною ціною можливо в інтернет-магазині "Камелія". Замовивши квіти тюльпани з доставкою по Києву у нас ви отримаєте свіжі та найкрасивіші квіти вирощені на українських плантаціях або імпортні.