Головна Квіти з усього світу Імпортні квіти Голландські троянди

Голландські троянди

Артикул

Голландські троянди

Голландські троянди

Висота від 50 см

Голландські троянди відрізняються крупним бутоном і різноманіттям видів. В асортименті магазинів "Камелія" представлені троянди різних сортів від провідних селекціонерів.


Чим голландські троянди відрізняються від звичайних?


Чим голландська троянда не схожа на інші квіти? Головні відмінності включають такі особливості:  • Великий бутон, завдяки цьому букет виглядає набагато пишніше, навіть якщо квітів небагато. Товсте стебло, на якому мало шипів.

  • Величезний плюс у тому, що голландські троянди не мають сильного аромату. Їх можна дарувати людям, які мають чутливість на різкі запахи.

  • Ексклюзивність. Цей сорт виведений штучним шляхом, тому ви не знайдете аналогів, а букет буде справді індивідуальним.


Які голландські троянди доступні з доставкою по Києву?


Голландські троянди діляться на різні види, ось деякі їх особливості:  • Троянда “Фрідом” – це квітка класу преміум. Пелюстки ніжні, оксамитові, насичений колір, червоний. Бутон схожий на вишуканий келих.

  • "Мондіаль" - дивовижна за своєю красою. Ніжно-білого відтінку, великий бутон, неймовірно виглядає у квіткових композиціях. На стеблі майже немає шипів. Якщо правильно доглядати, троянда радуватиме своєю свіжістю кілька тижнів.

  • "Топаз" славиться неповторною колірною гамою. У середині яскравий, рожевий відтінок, на кінцях пелюсток переходить у фіолетовий. На цю троянду ціна не найнижча, зате квітка сподобається будь-якій жінці. Можна використовувати у моно букеті.


Які найпопулярніші голландські троянди можна купити на сайті “Камелія”?


Насправді голландські троянди метрові мають багато сортів і ви можете замовити будь-який у нашому салоні флористичних рішень. Але є ті, які завоювали багато уваги:  • “Черрі Бренді” дивує своєю красою, внутрішня частина пелюстки помаранчева, а зовнішня винна. Пахне літніми фруктами.

  • Ще один неповторний вид голландської троянди - це “Гран Прі”. Оксамитова, бордова із чарівним запахом. У зрізаному вигляді довго зберігає свіжість. Цю квітку можна сміливо дарувати коханій жінці.