Головна Новини "Камелія" на Flower Expo Ukraine 2018

"Камелія" на Flower Expo Ukraine 2018

Новини

З 17 по 19 квітня запрошуємо вас відвідати головну квіткову виставку країни Flower Expo Ukraine 2018.

Flower Expo Ukraine - єдина провідна виставка з квіткового бізнесу, садівництва, ландшафтного дизайну та флористики в Україні.
Щорічно провідні українські та світові компанії представляють на виставці свою продукцію і новинки виробництва, презентуючи їх в оригінальних експозиціях, що запам'ятовуються відвідувачам.

Кожен раз для цієї виставки флористи "Камелія" створюють ексклюзивні ідеї презентації троянд .
у 2016 році це були варіації на тему Версальського саду, в клумбах якого перепліталися візерунки з різних сортів троянд, доповнених витонченими квітковими колонами.
у 2017 році це був затишок французького дворика з оповитою трояндами альтанкою і діжками з квітами, доповненного елементами модерну у вигляді двох милих квіткових ведмедів і величезних капелюшних коробок.

У цьому році ми підготували для вас щось особливе і запрошуємо вас в дивовижну подорож по квітковій галереї. З 17 до 19 квітня на нашому стенді ви зможете побачити всі сорти троянд, які вирощуються на нашому виробництві у вигляді 3D картин з живих троянд. Також тут будуть презентовані всі новинки виробництва і ексклюзивні сорти з тестової зони.

Не пропустіть головну квіткову подію країни!

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр на Броварському проспекті, 15. 
Графік роботи виставки:
Вівторок 17 квітня 10:00 - 18:00
Середа 18 квітня 10:00 - 18:00
Четвер 19 квітня 10:00 - 16:00

Свіжі новини та акції

Будьте в курсі наших новин і вигідних пропозицій.