Головна Новини Квіти від «Камелія» - голландські сорти, українське виробництво, безхімічне вирощування

Квіти від «Камелія» - голландські сорти, українське виробництво, безхімічне вирощування

Новини

Раз в рік квіти викликають підвищену увагу і користуються найбільшим попитом – у Міжнародний день жінок 8 березня. Напередодні свята весни ми розповімо про те, як вирощуються наші квіти, які їх переваги та як подовжити їх стійкість.

Вишукані троянди і тендітні тюльпани від «Камелія» - це голландські сорти, вирощені в Україні з урахуванням світового передового досвіду. В теплицях використовуються системи клімат-контролю, які підтримують ідеальну температуру цілорічно; системи крапельного поливу рослин, які контролюють комп'ютерні програми; системи додаткового штучного освітлення, що подовжують світловий день для рослини.

А найголовніше - вже більше 7-ми років ми не використовуємо на нашому виробництві хімію для боротьби зі шкідниками і вирощуємо екологічно чисті квіти.
Жодна компанія не тільки в Україні, а й у всій Східній Європі не може похвалитися подібними результатами. Тільки лічені виробники троянд у Голландії мають подібні успіхи і право ставити на свою продукцію позначку «Green Mark», що означає абсолютно чисте виробництво. Покупці в Європі дуже уважно ставляться до цього знаку і на квіткових біржах продукція таких компаній цінується дуже високо, купується в першу чергу і за вищими цінами.

Тому подарувавши квіти від "Камелія", можна не боятись алергічних реакцій на залишок отрутохімікатів, неминуче присутніх в квітах інших виробників. А завдяки відсутності токсинів в стеблах багаторазово подовжилась і стійкість квітів (життя після зрізу у вазі).


Умови зберігання троянд та як подовжити життя букета у вазі

Поради від віце-президента і директора виробництва «Камелія» Сергія Загоруйко

На стійкість у вазі впливають сотні факторів під час процесу вирощування, зберігання та передпродажної підготовки. Деякі з них зменшують стійкість на кілька годин або днів,але тільки неправильна вологість повітря може створити ситуацію, коли букет через дві години вдома «повісив голову».

Перед висадкою нового сорту, він завжди проходить тест на «життя у вазі». Якщо показник стійкості менше двух тижнів, троянда у виробництво не надходить. В теплицях, де вирощуються троянди, встановлена ідеальна вологість для розвитку - це 75%. Після зрізу троянда надходить в холодильник, де підтримуються так само правильні показники. Коли троянда доставляється на торгівельну точку, тут може бути маса варіантів: закритий ринок без опалення, холодильна камера в квітковому салоні, підземний перехід, але у всіх цих місцях вологість, за винятком літнього періоду, так само відносно висока.

А ось у фіналі, коли ви приносите букет додому, він потрапляє в приміщення, де вологість рідко перевищує 30% і це є найбільш згубним фактором для продовження життєдіяльності троянди.
І якщо ви не готові наповнювати квартиру купою зволожувачів і хмарами туману, запам’ятайте декілька порад, що підвищать шанси на виживання:

По-перше, купуючи троянди в магазині, просимо завернути їх в НЕ перфоровану плівку.
Вдома, не розпаковуючи целофан, підрізаємо стебла троянд на 2-3 см і ставимо букет у вазу на 15-20 см наповнену водою.
Таким чином ми даємо троянді час адаптуватися до нових умов . Для допомоги можна використати спецпродукт (типу Vaselife або Crysal), але ні в якому разі не користуйтесь «народними» добавками (цукор, лимонна кислота тощо).

По-друге, через добу-дві знімаємо плівку і видаляємо листя з кожного стебла, за винятком останніх 3-4 черешків з листям у верхній частині. Таким чином ми зменшуємо загальну поверхню листя, з яких може випаровуватися волога.
Підрізаємо, ставимо в свіжу воду. Води, що піднімається по стеблу стає досить для того, щоб підтримувати життєдіяльність бутону. Не шкодуйте видаляти побільше листя: на троянду це не вплине, а вигляд букета у вазі від цього тільки покращиться.
Після цього міняємо воду і підрізаємо букет кожні два дні.
Якщо вам подарували букет, загорнутий в папір, кальку і т.д., відразу переходьте до другого пункту.

Існує ще одна поширена думка, що на стійкість троянди впливає її «старість», але це лише міф.
Троянда вчорашнього і тижневого зрізу буде відрізнятись часом відкриття при кімнатній температурі і насиченістю кольору бутона, а при правильному догляді буде вас радувати один-два тижні.

Фото, зроблені на виробництві "Камелія"

Свіжі новини та акції

Будьте в курсі наших новин і вигідних пропозицій.