Головна Новини FlowerExpoUkraine 2016 — квітковий настрій в середині квітня

FlowerExpoUkraine 2016 — квітковий настрій в середині квітня

Новини

Шановні клієнти, флористи, декоратори і всі, хто працює з квітами, а також просто небайдужі до світу квітів!

Запрошуємо Вас відвідати вже традиційний весняний захід – виставку квіткового бізнесу, садівництва, ландшафтного дизайну та флористики. Час проведення – 12-14 квітня, локація – МВЦ.
Кількість іноземних та національних компаній, котрі будуть задіяні, велика. Іноземців представляють виробники з країн СНД, Колумбії, Еквадору, Данії, Франції, Німеччини, Нідерландів. На десятій, ювілейній виставці FlowerExpoUkraine очікують нестандартну програму.

Свій внесок в проведенні виставки також внесе і один з найбільших квіткових лідерів України – компанія «Камелія». На стенді нашої компанії гості зможуть побачити справжній квітковий сад з 20 сортами троянд власного виробництва, серед яких будуть і нові сорти 2015-2016 рр., а саме ніжна Джамілія, благородна Марічка, а також кущові троянди-спрей: Ванесса, Іветт та інші. На заході біля стенду будуть присутні наші менеджери направлення «зрізані квіти», котрі зможуть відповісти на всі питання, які Вас цікавлять, а саме: про нашу компанію, виробництво та співпрацю. З нетерпінням чекаємо Вас на виставці за адресою Броварський проспект, 17.  

Графік роботи виставки: 12-13 квітня (вівторок, середа) - 10:00-18:00 14 квітня (четвер) - 10:00-16:00


Компанія "Камелія" на виставці FlowerExpoUkraine 2015:

Свіжі новини та акції

Будьте в курсі наших новин і вигідних пропозицій.