Головна Парк Камелія

Парк Камелія

Компанія «Камелія» представляє свій новий проект - унікальний ландшафтний витвір, втілення сміливих інноваційних і дизайнерських задумок.
Приватний міні-парк в Крюківщині

Умілими стараннями кращих фахівців на невеликій ділянці в 1,2 гектара розташувалося 8 тематичних зон, що відтворюють певну природну або тематичну зону.

Наш парк дає можливість потрапити в різні природні куточки світу, не покидаючи меж України.

Починається прогулянка з Пейзажної алеї, де ви насолодитеся красою голландських пейзажів. Після цього стежка приведе вас в Сучасну зону з квітучими бегонією, сурфінії і пеларгонії; авторським арт-об'єктом у вигляді 2-х метрової червоної туфельки і родзинки саду у вигляді декоративного батута, на якому фотограф зможе відобразити ваші щасливі посмішки під час стрибка.
Далі вас чекає Східна зона з декоративним озером і характерними елементами східної культури. У Середземноморської зони ви почнете прогулянку Італійським садом з кипарисовою алеей і балкончиком Джульєтти, а завершите її в мусульманському саду з марокканськими мотивами, який увінчав квітучий торт. Алеї з гвоздикою, Веронікою, чорнобривцями і садової гортензією приведуть вас в зони "Англійського саду" і "Французького розарію", де зараз цвіте понад 10 тисяч троянд.

Протягом весни, літа і осені композиції будуть змінюватися експозиціями з сезонних квітів.

В кінці серпня планується відкриття ще декількох зон. Зону «Рідного саду» проектувала і створювала відомий український ландшафтний архітектор Оксана Джунь. З ізвичних нашому оку чорнобривців, мальв і жоржин будуть висаджені старовинні орнаменти, характерні для нашої давньої культури. Старовинні мотиви України плавно перетечуть в варіації на тему сучасного українського саду.

У зоні «Смачного саду» вам закрутять голову аромати пряних трав, полуниці і свіжих овочів. На локації «Примхи природи» незабаром оселяться дивовижні екземпляри рослин, які природа зробила трошки не такими, якими ми звикли їх бачити. Ці унікальні екземпляри флори ніколи не повторюються.

Прогулявшись в нашому міні-парку серед варіацій на тему садів світу, ви обов'язково знайдете натхнення та ідеї для втілення в своєму власному саду. А для любителів-садівників представлена ​​можливість поповнити свої колекції садових культур, так як все розмаїття рослин можна придбати в садовому центрі, розташованому поруч з міні-парком.

Зараз в парку відбувається сезонна зміна експозиції і центральний вхід закритий у зв'язку з пересадкою квітів на центральній алеї. Тимчасово вхід в парк знаходиться через теплиці "Камелія", вул.Вишнева 3, хутір Фермерський (Крюківщина), Київська область.

Карта проїзду

Режим роботи парку:
Будні дні з 10:00 до 18:00,
субота з 10:00 до 19:00,
неділя з 10:00 до 17:00.

Парк закривається на час проведення фотосесій, тому перед відвідуванням зв'язуйтесь з нами по ном. (067) 102-17-12/(044) 583 46 64 для уточнення графіка роботи в літній час.

Вартість відвідування 120 грн.
Для пенсіонерів вхід до 12:00 - безкоштовно, після 12:00 - знижка 50%. Учасникам АТО і дітям до 10 років - безкоштовно.
У парку передбачені затишні зони для фотосесій і весільних церемоній.

Детальну інформацію можна дізнатися за номером (067) 102-17-12
Залишити відгуки, побажання, а також зв'язатися з нами: [email protected]

Підписуйтесь на нашу групу в Facebook і дізнавайтеся першими про новини парку та його оновлення.

Відеоогляд парку