Головна Парк Камелія

Парк Камелія

Компанія «Камелія» і теплично-виробничий комплекс «Квіткова поляна» представляють свій новий проект - унікальний приватний парковий комплекс «Камелія» в Крюківщині, урочисте відкриття якого відбулося навесні цього року.

Єдиний у своєму роді - він став втіленням самих інноваційних та сміливих дизайнерських задумів та ідей. Наші гості відправлялися в захоплюючу подорож - в світ казкових садів Європи і світу, що відтворюють певну природну або тематичну зону. Кожен парк має кілька окремих selfie-локацій з авторськими інсталяціями ручної роботи з дерева, металу і сучасного пластика, потопаючих в квітах. А в залежності від пори року, кожна локація доповнювалася новими експозиціями та рослинами.
Всі дизайнерські стилі представлені характерними деревами, кущами та квітами. Кожен міні-парк запрошував зануритися в свою унікальну природну атмосферу.

Успіх і популярність нового проекту росли з кожним днем. Парковий комплекс приймав своїх гостей до перших холодів, за цей час у нас побували тисячі вдячних відвідувачів. Кожен забрав з собою багато вражень і повний гаджет яскравих фото на унікальних квіткових локаціях.
До відкриття комплексу було висаджено понад 200 тисяч тюльпанів, а продовжив марафон ніжності і краси грандіозний фестиваль Анюток. Нашими фахівцями було висаджено понад 100 тисяч цих рослин різноманітних забарвлень і розмірів. Гості парку під час фестивалю також змогли помилуватися величезною кількістю гіацинтів, нарцисів та інших квітів, які стали символами весни і тепла. При зміні експозицій на літній сезон було висаджено тисячі петуній, пеларгоній, сурфіній, лілій, півоній, троянд і багато інших квітів, що вражають буйством фарб і різноманітністю відтінків.

Для любителів-садівників була надана можливість поповнити свої колекції садових культур новими екземплярами, так як побачені ними рослин з новітніх колекцій, можна було відразу купити в нашому садовому центрі, розташованому поруч з парковим комплексом.

Відвідування дивовижного комплексу стало прекрасним дозвіллям для сімей, молоді та школярів. Це унікальна можливість побачити таку красу на відстані витягнутої руки і сфотографуватися на пам'ять! А талановиті екскурсоводи розповіли масу цікавих фактів з життя рослин.
Для зручності гостей групове відвідування нашого парку проходило за заздалегідь складеним графіком для екскурсійних груп. Ми намагалися Вам забезпечити високий рівень сервісу і з наступного року розширюємо спектр послуг.

На даний момент парк готується до нового сезону. Ми плануємо розпочати новий сезон також пишно. Підготовка вже йде - висаджено понад 200 тисяч цибулинових, сорти яких будуть новинкою 2019 року.
У наступному році біля приватного паркового комплексу «Камелія» буде облаштовано спеціальну барбекю-зону, яка є ідеальним місцем для проведення важливих заходів: весіль, ювілеїв, корпоративних свят і дитячих свят. Для Вас ми працюємо над встановленням старослов'янської печі, приготування їжі в якій вважається самим милостивим і корисним, так як дозволяє зберегти всю тонку енергію їжі, вітаміни і надає стравам апетитний аромат живого вогню.
Неподалік буде розташований спеціальний дитячий намет для ігор, який захистить від спекотних сонячних променів і дощу. Його доречність і зручність по достоїнству оцінять наші юні відвідувачі і їх батьки.

Всі анонси щодо дати відкриття в новому сезоні, фестивалів і заходів Ви зможете знайти на нашій сторінці в Facebook  і на офіційному сайті компанії «Квіткова поляна».
До зустрічі в новому сезоні!

Контактний номер (067) 102-17-12
Залишити відгуки, побажання, а також зв'язатися з нами: [email protected]

Відеоогляд парку

Парк взимку:Парк восени: