Головна Парк Камелія

Парк Камелія

Скоро старт нового сезону в парку "Камелія"!

У минулому році приватний парковий комплекс "Камелія", унікальний ландшафтний куточок, вперше відкрив свої двері для відвідувачів.

Єдиний у своєму роді - він став втіленням самих інноваційних та сміливих дизайнерських задумів та ідей. Наші гості відправлялися в захоплюючу подорож - в світ казкових садів Європи і світу. Кожна зона парку відтворює різні природні куточки, має окремі selfie-локації з авторськими інсталяціями ручної роботи. Залежно від пори року, кожна локація доповнювалася новими експозиціями та рослинами.

Парковий комплекс приймав своїх гостей до перших холодів, за цей час у нас побували тисячі вдячних відвідувачів.
На даний момент парк готується до нового сезону: висаджено понад 200 тисяч цибулинних, сорти яких будуть новинкою 2019 року.
Продовжить марафон ніжності і краси фестиваль братків, різноманітність гіацинтів, нарцисів та інших квітів-символів весни і тепла.

Для любителів-садівників знову буде надана можливість поповнити свої колекції садових культур новими екземплярами, які можна буде відразу придбати в садовому центрі поруч з парковим комплексом.

Відвідування паркового комплексу - це не тільки прекрасне дозвілля для сім'ї, для молоді та школярів талановиті екскурсоводи проведуть пізнавальний екскурс в світ флори і ознайомлять з масою цікавих фактів з життя рослин.

В цьому році ми готуємо для вас багато новинок і оновлень: весільна локація в зоні "Сучасного українського саду" з живими квітковими арками для виїзних церемоній. Нові різновиди квітів і додаткові локації. Також біля приватного паркового комплексу «Камелія» буде облаштовано спеціальну барбекю-зона, яка є ідеальним місцем для проведення важливих заходів: весіль, ювілеїв, корпоративних і дитячих свят. Для Вас ми працюємо над встановленням старослов'янської печі, яка дозволяє зберегти всю енергію їжі і вітаміни. Неподалік буде розташований спеціальний дитячий намет для ігор, що захищає від сонячних променів і дощу. Його доречність і зручність по достоїнству оцінять наші юні відвідувачі і їх батьки.

Парк відкрито в тестовому режимі на період цвітіння нарцисів і фінальної висадки братків до фестивалю вкінці квітня.

Вартість відвідування на період тестового відкриття -50%. Графік роботи: з 10:00 до 18:00.

Офіційнк відкриття парку 20 квітня.

Вартість квитка з 20 квітня - 120 грн.

Слідкуйте на нашому сайті за графіком фестивалів і заходів. А також на нашій сторінці Facebook і офіційному сайті компанії «Квіткова поляна».

Контактний номер (067) 102-17-12
Залишити відгуки, побажання, а також зв'язатися з нами: [email protected]


Відеогляд парку