Головна Парк Камелія

Парк Камелія

Скоро старт нового сезону в парку "Камелія"!

У минулому році приватний парковий комплекс "Камелія", унікальний ландшафтний куточок, вперше відкрив свої двері для відвідувачів.

Єдиний у своєму роді - він став втіленням самих інноваційних та сміливих дизайнерських задумів та ідей. Наші гості відправлялися в захоплюючу подорож - в світ казкових садів Європи і світу. Кожна зона парку відтворює різні природні куточки, має окремі selfie-локації з авторськими інсталяціями ручної роботи. Залежно від пори року, кожна локація доповнювалася новими експозиціями та рослинами.

Парковий комплекс приймав своїх гостей до перших холодів, за цей час у нас побували тисячі вдячних відвідувачів.

На даний момент в парку офіційно стартував новий сезон: тут висаджено понад 200 тисяч цибулинних сортів-новинок 2019 року.
В парку заказ цвітуть нарциси і тюльпани, а продовжить марафон ніжності і краси фестиваль братків (анюток), різноманітність гіацинтів та інших квітів-символів весни.

Для любителів-садівників знову буде надана можливість поповнити свої колекції садових культур новими екземплярами, які можна буде відразу придбати в садовому центрі поруч з парковим комплексом. 

Відвідування паркового комплексу - це не тільки прекрасне дозвілля для сім'ї. Для молоді та школярів талановиті екскурсоводи проведуть пізнавальний екскурс в світ флори і ознайомлять з масою цікавих фактів з життя рослин. 

В цьому році ми готуємо для вас багато новинок і оновлень: весільна локація в зоні "Сучасного українського саду" з живими квітковими арками для виїзних церемоній. Нові різновиди квітів і додаткові локації. Також біля приватного паркового комплексу «Камелія» буде облаштовано спеціальну барбекю-зона, яка є ідеальним місцем для проведення важливих заходів: весіль, ювілеїв, корпоративних і дитячих свят. Для Вас ми працюємо над встановленням старослов'янської печі, яка дозволяє зберегти всю енергію їжі і вітаміни. Неподалік буде розташований спеціальний дитячий намет для ігор, що захищає від сонячних променів і дощу. Його доречність і зручність по достоїнству оцінять наші юні відвідувачі і їх батьки. 

Графік роботи: понеділок - субота з 10 до 20.00, в неділю з 10 до 18.00.  
Адреса: с.Крюківщина, вул.Бакінська 2.

Вартість відвідування парка: 120 грн.
Для дітей до 10 років, учасників АТО, інвалідів - вхід безкоштовний.
Для пенсіонерів - безкоштовний вхід з 10:00 до 12:00.

Слідкуйте на нашому сайті за графіком фестивалів і заходів. А також на нашій сторінці Facebook і офіційному сайті компанії «Квіткова поляна».

Контактний номер (067) 102-17-12
Залишити відгуки, побажання, а також зв'язатися з нами: [email protected]


Відеогляд парку