Головна Парк Камелія сезон 2020

Парк Камелія сезон 2020

Осінній сезон в парку "Камелія"

Парк призупинив роботу на зимовий сезон. До зустрічі весною!

Парковий комплекс "Камелія" це унікальний ландшафтний куточок, єякий відправить вас в захоплюючу подорож - в світ казкових садів Європи і світу. Кожна зона парку відтворює різні природні куточки, має окремі selfie-локації з авторськими інсталяціями ручної роботи. Залежно від пори року, кожна локація доповнюється новими експозиціями та рослинами.

Любителі-садівники мають можливість поповнити свої колекції садових культур новими екземплярами, які можна придбати в садовому центрі поруч з парковим комплексом.

У приватному парковому комплексі «Камелія» обладнана спеціальна барбекю-зона з літнім майданчиком, де можна насолодитися ачашечкою кави на фоні квітучих пейзажів парку і провести важливі заходи: весілля, ювілеї, корпоративні і дитячі свята.

Відвідування паркового комплексу - це прекрасне дозвілля для сім'ї, для молоді та школярів. 
Для проведення відпочинку з дітьми в парку є зони розташовані в тіні дерев, які захищають від сонячних променів, пагорби із зеленою травою, де дітвора може пограти і побігати на свіжому повітрі.

Парк призупинив роботу до весни. Чекаємо на Вас у новому сезоні.

Адреса: с.Крюковщина, ул.Бакинская, 2 (вул. В.Стуса, 16). Орієнтир ТРЦ Parksmall.

Вартість відвідування парку: 50 грн.

Звертаємо вашу увагу! З вівторка по четвер в парку можливий санітарний день, перед відвідування уточняйте інформацію про роботу парку за контактним номером.

Для дітей до 10 років, учасників АТО, інвалідів - вхід безкоштовний.

Для пенсіонерів - безкоштовний вхід з 12:00 до 13:00.

Слідкуйте на нашому сайті за графіком фестивалів і заходів. А також на нашій сторінці Facebook і офіційному сайті компанії «Квіткова поляна».

Контактний номер (067) 102-17-12
Залишити відгуки, побажання, а також зв'язатися з нами: [email protected]

Відеогляд парку