Головна Парк Камелія

Парк Камелія

Компанія «Камелія» представляє свій новий проект - унікальне ландшафтний витвір, втілення сміливих інноваційних і дизайнерських задумок.
Приватний міні-парк в Крюківщині відкриє свої двері вже в квітні цього року.

На невеликій ділянці площею 1,2 гектара ви побачите чудові локації, що відтворюють певну природну або тематичну зону.
Тут будуть представлені композиції, малі архітектурні форми та інші впізнавані елементи садів різних країн. Це дозволить вам відправитися в прогулянку по різним природним куточкам світу, не покидаючи меж України.

Ставши нашими гостями, Ви відправитесь у подорож серед сакур і розмірено плаваючих під східним містком коропів Коі. Вдихнете п'янкий аромат квітучих троянд, що завиваються у французькому розарії та насолодитесь красою голландських пейзажів. Цінителі англійської класики гідно оцінять ландшафтний куточок «Англійський сад», який буде максимально наближений до стилістики туманного Альбіону.

У тематичних зонах будуть представлені квіти і рослини, характерні для східного, англійського та французського садів, Середземномор'я і, звичайно, нашої рідної країни.

Здійснивши прогулянку по інших країнах і континентах, ви повернетеся в зону «Український сад». Проектувала і створювала цей куточок відомий український ландшафтний архітектор Оксана Джунь. Із звичних нашому оку чорнобривців, мальв і жоржин будуть висаджені старовинні орнаменти, характерні для нашої давньої культури. Старовинні мотиви України плавно перетворяться в варіації на тему сучасного українського саду.

Також в міні-парку будуть представлені кілька абсолютно незвичайних локацій.
У зоні «Смачного саду» вам закрутять голову аромати пряних трав, полуниці і свіжих овочів. На локації «Примхи природи» розташувалися дивовижні екземпляри рослин, які природа зробила трошки не такими, якими ми звикли їх бачити. Ці унікальні екземпляри флори ніколи не повторюються, адже їх трансформувало саме життя. Всі сучасні технології, новітні розробки, модні садові елементи і рослини ви знайдете в зоні «Сучасний сад».

У парку будуть представлені експозиції з буйством фарб троянд, лілій, гортензій і півоній. Протягом весни, літа і осені композиції будуть змінюватися сезонними квітами: тюльпанами, петуніями, сульфініями, пеларгоніями та хризантемами.

Прогулявшись в нашому міні-парку серед варіацій на тему садів світу, ви обов'язково знайдете натхнення та ідеї для втілення в своєму власному саду. А для любителів-садівників буде представлена ​​можливість поповнити свої колекції садових культур, так як все розмаїття рослин можна буде придбати в садовому центрі, розташованому поруч з міні-парком.

Родзинкою стане встановлений серед квітучих рослин декоративний батут, на якому фотограф зможе відобразити ваші щасливі посмішки під час стрибка.

Технічне відкриття міні-парку планується на кінець квітня, більш точна дата буде залежати від природних умов. Хоч і кажуть, що у природи немає поганої погоди, але не кожну погоду люблять квіти, адже вони дуже вимогливі створіння.

До технічного відкриття буде приурочений Фестиваль Анюток, для якого буде висаджено 100 тисяч квітів різноманітних форм, розмірів і забарвлень. В цей же час очікується цвітіння 200 000 тюльпанів, а також інших весняних квітів: гіацинтів, нарцисів і крокусів. Офіційне відкриття міні-парку планується на початку літа, коли завершиться будівництво зони «Українського саду» і почнеться перше цвітіння троянд.

Відвідування приватного міні-парку буде відбуватися в певні дні тижня, за попереднім записом в складі груп. Супроводжувати їх будуть кваліфіковані екскурсоводи, які розкажуть про всі ландшафтні стилі, представлені в міні-парку, а також про кожну окрему рослину, висаджену на території.

У парку передбачені затишні зони для фотосесій і весільних церемоній. А попередній запис дозволить бути впевненими в тому, що ніхто не завадить в проведенні вашого важливого дня. Вартість відвідування буде доступною, зі спеціальними умовами для пенсіонерів, ветеранів АТО та інших пільгових категорій громадян.

Слідкуйте за нашими оновленнями, щоб не пропустити головне квіткове відкриття весни!
Докладну інформацію можна дізнатись за номером (067)102-17-12
Зв'язатись з нами: parkcamellia@gmail.com