Головна Парк Камелія

Парк Камелія

Компанія «Камелія» представляє свій новий проект - унікальний ландшафтний витвір, втілення сміливих інноваційних і дизайнерських задумок.
Приватний міні-парк в Крюківщині

Умілими стараннями кращих фахівців на невеликій ділянці в 1,2 гектара розташувалося 8 тематичних зон, що відтворюють певну природну або тематичну зону.

Прогулявшись по нашому парку, ви потрапите в різні природні куточки світу, не покидаючи меж України.

Хоча кілька зон ще на стадії створення, на Пейзажній алеї вже можна насолодитися красою голландських пейзажів; тут розташувались авторські арт-об'єкти, засаджені квітами; відкриті Східна, Середземноморська і Сучасна зони, а також Італійський сад з кипарисами, а вздовж алей цвітуть бегонії, сурфінії, пеларгонії, гвоздики, вероніка і садова гортензія.
З кожним днем ​​парк набуває нових барв: в зонах "Англійського саду" і "Французького розарію" зацвітає все більше сортів троянд. А їх тут налічується 10 тисяч!

Протягом весни, літа і осені композиції будуть змінюватися експозиціями з сезонних квітів.

В середині літа планується відкриття ще декількох зон. Зону «Рідного саду» проектувала і створювала відомий український ландшафтний архітектор Оксана Джунь. З ізвичних нашому оку чорнобривців, мальв і жоржин будуть висаджені старовинні орнаменти, характерні для нашої давньої культури. Старовинні мотиви України плавно перетечуть в варіації на тему сучасного українського саду.

У зоні «Смачного саду» вам закрутять голову аромати пряних трав, полуниці і свіжих овочів. На локації «Примхи природи» незабаром оселяться дивовижні екземпляри рослин, які природа зробила трошки не такими, якими ми звикли їх бачити. Ці унікальні екземпляри флори ніколи не повторюються.

Прогулявшись в нашому міні-парку серед варіацій на тему садів світу, ви обов'язково знайдете натхнення та ідеї для втілення в своєму власному саду. А для любителів-садівників представлена ​​можливість поповнити свої колекції садових культур, так як все розмаїття рослин можна придбати в садовому центрі, розташованому поруч з міні-парком.

Однією з родзинок парку є декоративний батут, на якому фотограф зможе відобразити ваші щасливі посмішки під час стрибка.

Режим роботи парку:
Будні дні з 10:00 до 18:00,
субота з 10:00 до 19:00,
неділя з 10:00 до 17:00.

Вартість відвідування 120 грн.
Для пенсіонерів вхід до 12:00 - безкоштовно, після 12:00 - знижка 50%. Учасникам АТО і дітям до 10 років - безкоштовно.
У парку передбачені затишні зони для фотосесій і весільних церемоній.

Детальну інформацію можна дізнатися за номером (067) 102-17-12
Залишити відгуки, побажання, а також зв'язатися з нами: parkcamellia@gmail.com

Підписуйтесь на нашу групу в Facebook і дізнавайтеся першими про новини парку та його оновлення.

Відеоогляд парку